close
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم کامل دومین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ دوبله فارسی + متن صحبت ها
loading...

پیک دانلود

دومین مناظره انتخاباتی میان نامزد جمهوریخواه و همتای دموکرات او در دانشگاه واشینگتن شهر سن لوئیس واقع در ایالت میسوری آغاز شد. نخستین حاشیه مناظره جنجالی انتخاباتی آمریکا، ترامپ و کلینتون از دست دادن به یکدیگر امتناع کردند.مشروح اظهارات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این مناظره تلویزیونی از این قرار است:  دانلود فیلم کامل *برجام   این مناظره با سوال یکی از حاضران از «هیلاری کلینتون» آغاز شد. وی پرسید: «آیا شما برای جوانان امروز الگوی مناسبی هستید؟» کلینتون…

دانلود فیلم کامل دومین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ دوبله فارسی + متن صحبت ها

مدیر بازدید : 1023 دوشنبه 19 مهر 1395 : 8:4 نظرات ()

دومین مناظره انتخاباتی میان نامزد جمهوریخواه و همتای دموکرات او در دانشگاه واشینگتن شهر سن لوئیس واقع در ایالت میسوری آغاز شد.

نخستین حاشیه مناظره جنجالی انتخاباتی آمریکا، ترامپ و کلینتون از دست دادن به یکدیگر امتناع کردند.

مشروح اظهارات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این مناظره تلویزیونی از این قرار است:

 دانلود فیلم کامل

*برجام  

این مناظره با سوال یکی از حاضران از «هیلاری کلینتون» آغاز شد. وی پرسید: «آیا شما برای جوانان امروز الگوی مناسبی هستید؟»

کلینتون گفت که رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری باید به کودکان، احترام و کمک به ارتقاء یکدیگر را یاد بدهد.

دونالد ترامپ نیز در پاسخ به همین سوال ابتدا گفت که با تمام آنچه هیلاری کلینتون گفت موافق است. او سپس گفت به این دلیل برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نامزد شده که دیدن وقوع «اتفاقات احمقانه» برای کشورش او را خسته کرده است.   

وی سپس حمله به سیاست‌های کلینتون را با انتقاد از توافق هسته‌ای ایران آغاز کرد. ترامپ، برجام را توافقی یک جانبه خواند و گفت که این توافق به «کشور پیشرو در حمایت از تروریسم» 150 میلیارد دلار پول داده است.

*رسوایی‌های جنسی

سوال دوم مناظره به موضوع انتشار فیلمی که ترامپ در آن اظهارات رکیکی درباره زنان بیان می‌کند، اختصاص داشت. 

ترامپ گفت که به خاطر بیان این اظهارات متأسف است و از بابت آن به خود افتخار نمی‌کند. وی، در عین حال گفت: «اینها حرفهایی بوده‌اند که در رختکن زده شده‌اند.»

نامزد حزب جمهوری‌خواه سپس گفت: «بابت آن از خانواده‌ام و مردم آمریکا عذرخواهی می‌کنم. اینها حرفهایی است که در رختکن زده می‌شوند. از آن شرمسارم.»

ترامپ، در ادامه موضوع را به سمت مبارزه با داعش کشاند و گفت: «ما باید درباره موضوعات مهم‌تر صحبت کنیم.» ترامپ، اضافه کرد که او احترام زیادی برای زنان قائل است. 

ترامپ در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا کارهایی که در آن نوار گفته را انجام داده است گفت: «خیر من این کارها را انجام نداده‌ام.»

هیلاری کلینتون، در اظهارنظر درباره همین موضوع، گفت که مسئله فقط به عذرخواهی ترامپ مربوط نمی‌شود زیرا این فیلم دقیقاً هویت واقعی ترامپ را نشان می‌دهد. 

وی گفت: «همه ما دیدیم که دونالد چطور درباره زنها صحبت می‌کند، چطور درباره زنها فکر می‌کند. و او می‌گوید که این فیلم نشان‌دهنده هویت او نیست، اما من فکر می‌کنم برای هر کسی که آن را شنیده کاملاً روشن است که این فیلم دقیقا نشان می‌دهد که او کیست.»

کلینتون سپس به اظهارات توهین‌آمیز ترامپ علیه مسلمان‌ها، مهاجران و غیره اشاره کرد و گفت: «دونالد ترامپ، همین است. سوالی که ما و کشور ما باید به آن پاسخ بدهد این است که ما اینچنین نیستیم.»

دونالد ترامپ، در جواب هیلاری کلینتون به سابقه بیل کلینتون، همسر هیلاری در سوءاستفاده جنسی از زنان اشاره کرد. نامزد حزب جمهوری‌خواه با بیان اینکه «من فقط حرف زده‌ام، اما بیل کلینتون همین اعمال را انجام داده است» افزود: «در تاریخ سیاسی آمریکا کسی نیست که به اندازه وی از زنها سوءاستفاده کرده باشد.»

ترامپ گفت هیلاری کلینتون بایستی بابت صحبت کردن درباره این موضوع، «شرمسار» باشد.

هیلاری کلینتون، اتهامات ترامپ را رد کرد و گفت حرفهایی که او زد، صحت ندارند. او گفت: «ترامپ می‌خواهد ستاد تبلیغاتی‌اش را هر طوری که دوست دارد اداره کند. وقتی من حرفهای اینچنینی می‌شنوم یاد حرفی می‌افتم که دوستم میشل اوباما زد: وقتی که آنها خوار می‌شوند، ما عزت می‌گیریم.»

کلینتون سپس گفت: «اگر مسئله فقط به این ویدئو مربوط می‌شود، شاید چیزی که او امشب گفت قابل درک می‌بود. اما او هرگز برای هیچ کدام از کارهایش عذرخواهی نمی‌کند.»

* ایمیل‌های کلینتون و تهدید به بازداشت

«دونالد ترامپ»در بخشی از این مناظره موضوع ایمیل‌های هیلاری کلینتون را پیش کشید و وی را به لو دادن اسرار محرمانه متهم کرد.

ترامپ همچنین کلینتون را تهدید کرد که در صورت موفقیت در راهیابی به کاخ سفید به وزیر دادگستری‌اش دستور خواهد داد درباره مسائل پیرامون ایمیل وی تحقیق کند.

نامزد حزب جمهوری‌خواه گفت: «اگر من پیروز شوم، به دادستان کل دستور می‌دهم یک بازپرس ویژه برای این مسئله تعیین کند چون هیچ وقت این قدر دروغ و فریبکاری وجود نداشته است.»

کلینتون گفت که خوشحال است که فردی با خلقیات ترامپ در رأس مسائل قانونی این کشور نبوده است. ترامپ در جواب گفت:«چون در این صورت تو در زندان بودی.»

هیلاری کلینتون در پاسخ به اتهامات ترامپ مبنی بر اینکه او از ایمیل‌های خصوصی استفاده کرده گفت که مسئولیت مربوط به استفاده از ایمیل‌های شخصی را می‌پذیرد. کلینتون گفت که اگر زمان به عقب برمی‌گشت این کار را انجام نمی‌داد، چون اشتباه بوده است. 

*اوباماکر 

ترامپ گفت که از نظر او، برنامه خدمات درمانی دولت اوباما موسوم به «اوباماکر»، فاجعه‌ای بیش نیست. «اوباماکر، فاجعه است. می‌دانید. همه شما این را می‌دانید.»

هیلاری کلینتون گفت که طرفدار بهتر کردن شرایط اجرای قانون اوباماکر بدون لغو ان است. نامزد حزب دموکرات گفت میلیون‌ها نفر از این برنامه بهره‌مند شده‌اند. 

*اسلام‌هراسی

ترامپ در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌هایش برای مقابله با اسلام‌هراسی در آمریکا گفت که مسلمان‌ها باید مشکلاتی را که می‌بینند گزارش کنند وگرنه مشکلاتی مانند تیراندازی سن‌برناردینو، 11 سپتامبر یا حوادث فرانسه رخ خواهد داد.

ترامپ گفت که قبل از حل این مشکل باید نام آن را به درستی گفت و نام آن «تروریسم اسلامی» است.  

هیلاری کلینتون در پاسخ به سوال درباره برنامه‌هایش برای مقابله با اسلام‌هراسی گفت لازم است که مسلمان‌ها بخشی از جامعه آمریکا باشند. وی گفت که او می‌خواهد این اتفاق بیفتد. 

کلینتون گفت که او خواستار مقابله با داعش با ائتلافی متشکل از کشورهای مسلمان است. او گفت که اظهارات ترامپ درباره اسلام، بزرگترین هدیه به داعش است. 

ترامپ در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا موضعش را درباره چک کردن مسلمان‌ها قبل از ورود به آمریکا تغییر داده است یا خیر، به مواضع هیلاری کلینتون حمله کرد. مجری از ترامپ خواست به سوال پاسخ بدهد. ترامپ پرسید: «چرا حرفهای هیلاری کلینتون را قطع نمی‌کنید؟»

* فرار مالیاتی ترامپ 

 

کلینتون ترامپ را به فرار مالیاتی متهم کرد. ترامپ گفت که او از شکاف‌های موجود در قانون برای فرار از پرداخت مالیات به دولت استفاده کرده است. 

وی گفت: «من از این روش استفاده کرده‌ام، همان‌طور که وارن بافت، جورج سوروس و بسیاری افراد دیگر که به هیلاری پول می‌دهند این کار را کرده‌اند.»

ترامپ گفت که او بهتر از هر کس دیگر نظام مالیاتی آمریکا را می‌شناسد. 

* حمایت ترامپ از روسیه و حملات سایبری

هیلاری کلینتون، روسیه را به حملات سایبری برای اثرگذاری بر نتایج انتخابات آمریکا متهم کرد و گفت: «مطمئن باشید که آنها این کار را برای پیروزی من در انتخابات انجام نمی‌دهند.»

کلینتون گفت هرگز در تاریخ آمریکا سابقه نداشته که یک کشور متخاصم اقداماتی برای اثرگذاری بر روند انتخابات در حمایت از یک کاندید ریاست‌جمهوری انجام داده باشد. وی گفت که روسیه این اقدامات را به دلیل حمایت ترامپ از ولادیمیر پوتین انجام داده‌اند. 

ترامپ اتهامات کلینتون را رد کرد و گفت که سر و سری با روسیه ندارد. او همچنین انتقاد کرد که چرا کلینتون روسیه را به انجام این اقدامات متهم می‌کند زیرا حملات سایبری ممکن است توسط گروه‌ها یا کشورهای دیگری انجام شده باشد.

هیلاری کلینتون در پاسخ به سوال درباره راهبردش در سوریه گفت بشار اسد با حمایت هوایی روسیه و حمایت زمینی ایران در حال بمباران شهرهای این کشور است. 

*سوریه

کلینتون گفت که آمریکا باید با کشورهای شریک و متحدانش در سوریه همکاری کند. کلینتون گفت در صورت ورود به کاخ سفید، حاضر به همکاری با روسیه است همان‌طور که در مقام وزارت خارجه با این کشور برای وضع تحریم علیه ایران همکاری کرده است. 

 

ترامپ در پاسخ به همین سوال گفت که تمام کارهایی که کلینتون انجام داده، چه در لیبی و چه در سوریه، اشتباه بوده‌اند. وی سپس به برجام اشاره کرد و گفت که دولت آمریکا به ایران 150 میلیارد دلار پول داده است. 

ترامپ همچنین گفت که ایران، روسیه و بشار اسد در حال نبرد با داعش هستند. ترامپ گفت: «من بشار اسد را دوست ندارم. اما او دارد داعش را می‌کشد. ایران و روسیه داعش را می‌کشند. این ضعف سیاست ماست.»

بعد از انکه ترامپ گفت که بشار اسد در حال کشتن داعش در سوریه است، یکی از مجری‌ها بیانیه‌ای از مایک پنس، زوج انتخاباتی وی را که با دیدگاه‌های وی مخالف بود، خواند.

پنس گفته بود در صورتی که روسیه حمله به حلب را ادامه بدهد آمریکا بایستی آماده حمله به مواضع نظامی بشار اسد باشد. 

ترامپ گفت که با زوج انتخاباتی‌اش در موضوع سوریه و روسیه اختلاف دارد.

کلینتون در ادامه درباره راهبردهایش در سوریه گفت که با اعزام نیروهای زمینی به سوریه برای مبارزه با داعش مخالف است. 

نامزد حزب دموکرات علی‌رغم این گفت که از اعزام نیروهای ویژه به سوریه برای مبارزه با این گروه تروریستی و مسلح کردن گروه‌های کرد که در خط مقدم این نبرد هستند، حمایت می‌کند. 

کلینتون گفت که امیدوار است که در صورت راهیابی به کاخ سفید داعش را از عراق بیرون خواهد راند. او گفت که یکی از برنامه‌هایش هدف قرار دادن شخص ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش خواهد بود.

کلینتون: می‌خواهم فارغ از عقاید نماینده تمامی مردم آمریکا باشم.

ترامپ: از اتفاقات احمقانه که برای آمریکا رخ می‌دهد خسته شده‌ام، هدفم بازگشت بزرگی به آمریکا است. توافق هسته‌ای با ایران یک طرفه بود. 150 میلیارد دلار به کشور تروریستی اهدا کردیم که پیشتر (به خاطر تحریم‌ها) به فلاکت افتاده بود. کشته شدن پلیس در آمریکا یک امر طبیعی شده است.

ترامپ: در دنیایی که تروریست‌‌ها سر می‌برند، از حرف‌های رکیکی که زدم متاسفم اما در عوض (در صورت پیروزی در انتخابات) گروه تروریستی داعش را از میان خواهم برد. من احترام بسیار زیادی برای زنان قائلم. از شنیدن سخنان خود (در رسوایی فیلم منتشر شده) تاسف خوردم.

کلینتون: من از ماه ژوئن تاکید دارم که ترامپ به دلیل انتشار فیلم توهین آمیز ترامپ به زنان، او سزاوار فرماندهی کل قوا و ریاست جمهوری آمریکا نیست. ترامپ بارها در تلویزیون و شبکه های اجتماعی به زنان توهین کرده است. او به مهاجران، مسلمانان، اسرای جنگی و بسیاری دیگر بارها توهین کرده است. اگر ترامپ رییس جمهور ماست، پس ما (باید) چه کسی باشیم.

ترامپ: سخنان هیلاری را سال هاست که داریم می‌شنویم، پیشتر کلینتون برای رسیدن به پست سناتوری شعارهای این چنینی داده است، درباره سیاه پوستان، اقلیت‌ها، اما نهایتا پس از پیروزی کاری را صورت نداده است.

ترامپ: من افتخاری برای گفتن سخنان رکیکی که گفتم ندارم، اما هیچ کس به اندازه بیل کلینتون به زنان تجاوز نکرده است! او به یک دختر 12 ساله تجاوز کرده است که همینک در میان حضار است. اما هیلاری از همسرش دفاع کرد. هیلاری باید شرم کند.

کلینتون: سخنان ترامپ بی اساس است. به یاد حرف میشل اوباما افتادم: وقتی آنها خود را پایین میاورند، ما باید مناعت خود را بالا ببریم. ترامپ برای هیچ اشتباهی معذرت خواهی نکرده است.
 
ترامپ برای هفته ها به خانواده سرباز مسلمان کشته شده در جنگ عراق توهین کرد و هیچ گاه از آنها عذر نخواست. او بابت توهین به همه مردم آمریکا باید عذرخواهی کنی.

ترامپ: شما هم به اوباما یک عذرخواهی بدهکارید. پیش از آنکه من به او توهین کنم، تو در انتخابات سال 2008 به او توهین کردید. تو باید به خاطر 33 هزار ایمیلی که پاک کردی باید عذر خواهی کنی. در صورت پیروزی در انتخابات، دادستانی ویژه برای رسیدگی به پرونده تو انتخاب خواهم کرد.

کلینتون: (رسوایی ایمیل) من یک اشتباه بود و من برای آن بسیار متاسفم. تحقیقات نشان داده که هیچ کس ایمیل من را هک نکرده است. من درباره اطلاعات طبقه بندی شده بسیار حساسم.

ترامپ: فکر می‌کنی پاک کردن 33 هزار ایمیل منطقی بوده، مگر فیلم عروسی دخترت بود! تو باید از خودت بابت پاک کردن ایمیل هایت خجالت بکشی، اگر قانون رعایت شود باید زندانی شوی!

کلینتون: در یک کلام، دونالد دروغ می‌گوید. او می‌کوشد حواس مردم را پرت کند.

ترامپ: طرح بیمه های درمانی اوباما یک فاجعه بود. آمریکا 20 هزار میلیارد دلار بدهی دارد. آمریکا کشوری پر هزینه است. ما باید طرح اوباما را برداشته و با رقابت میان شرکت‌های بیمه ،طرحی بهتر ارائه دهیم. تعرفه ها و هزینه‌های طرح اوباما بسیار بالاست.

ترامپ: برنی سندرز، رقیب درون حزبی هیلاری کلینتون گفت او قوه تشخیص درستی ندارد.

ترامپ: من مخالف اسلام هراسی هستم، مسلمانان باید اگر مشکلی را در آمریکا دیدند آن را گزارش دهند. به اتفاقات وحشتناک در جهان نگاه کنید که تندروهای اسلامی آن را انجام دادند.

کلینتون: متاسفانه حرف های تفرقه افکنان درباره مسلمان مطرح می شود. محمد علی کلی یکی از آنها بود که از میان ما رفت. من عقیده دارم تمامی اقلیت ها در جامعه جایگاهی دارند، مسلمانان بخشی از جامعه ما هستند. من داعش را شکست خواهم داد و بسیاری از ائتلاف ضد داعش که تشکیل شده از کشورهای اسلامی هستند.

ترامپ: جنگ عراق یک فاجعه بود. کلینتون می خواهد میزان ورود مهاجران سوری به آمریکا را 500 درصد افزایش دهد که ما درباره آنها چیزی نمی‌دانیم. من مخالف جنگ عراق بودم اما کلینتون به آن رای داد.

کلینتون: آمریکا براساس آزادی مذهبی بنیان گذاشته شده است. نمی‌توانیم افراد را براساس عقایدشان به آمریکا وارد کنیم. سایت های تروریست ها از سخنان ترامپ برای جذب اعضای تروریستی جدید استفاده می کند.

کلینتون: در کاخ کرملین به صورت مستقیم برای هک کردن انتخابات آمریکا تلاش می کنیم. در تاریخ آمریکا سابقه نداشته که کشوری خارجی (روسیه) بکوشد انتخابات آمریکا را هک کند. روسیه می خواهد ترامپ رییس جمهور آمریکا شود! چون او پوتین را ستایش می کند. اظهار نامه مالیاتیت رو هم منتشر کن!

ترامپ: خیلی مسخره است! من به پوتین علاقه ای ندارم، ولی ما می توانیم کنار روسیه با داعش بجنگیم. بسیاری از کسانی که به کلینتون پول انتخاباتی داده اند از معافیت های مالیاتی بیشتری برخوردار شده اند.

ترامپ: نحوه مدیریت خروج نیروهای آمریکایی از عراق به وسیله کلینتون و اوباما، باعث به وجود آمدن داعش شد.

سوال: درباره سوریه چه کاری خواهید کرد؟

کلینتون: بشار اسد با حمایت ایران و جنگنده های روسی یک فاجعه در سوریه رقم می‌زند. حامی یک منطقه پرواز ممنوع هستم. به روس ها برای کشیدن آنها به میز مذاکره فشار وارد کردم. من می‌دانم چه گونه با روس ها کار کنم. با کمک روس ها توانستیم بدون شلیک یک گلوله با ایران به توافق هسته ای برسیم.

ترامپ: روسیه در مقوله برنامه هسته‌ای از ما بسیار جلوتر است. داریم شورشیانی را در سوریه مسلح می کنیم که نمی دانیم آنها چه کسی هستند. کلینتون با ایران توافق احمقانه‌ هسته ای را بستد و 150 میلیارد دلار را روانه ایران کرد. ایران و بشار اسد و روسیه دارند داعش را از میان می برند.

ترامپ: شما ایران را به این سرعت قوی کردید. اولویت نخست ما باید از میان بردن داعش باشد. حلب یک فاجعه انسانی است. بزرگترین مشکلی که دارم، تمام رهبران داعش در موصل هستند، چرا بدون اینکه بگویند ما به آنجا حمله خواهیم کرد، این کار را مخفیانه انجام نمی دهند.

کلینتون: من از نیروی زمینی در سوریه استفاده نخواهم کرد. از نیروهای ویژه استفاده خواهم کرد. به طور مشخص ابوبکر البغدادی را هدف خواهم گرفت. کردها را مسلح خواهم کرد و آنها بهترین شرکای ما در عراق و سوریه هستند.

کلینتون: همسرم، بیل کلینتون، کسری بودجه 300 میلیارد دلاری را به مازاد بودجه تبدیل کرد. بیل کلینتون 35 درصد درآمد سیاه پوستان را افزایش داد.

سوال حضار: فارغ از لفاظی هایی که نسبت به یکدیگر دارید، آیا نکته‌ای هست که درباره یکدیگر به هم احترام گذارید؟

کلینتون: من به فرزندان ترامپ احترام می گذارم و آنها با استعداد هستند.

ترامپ: پشتکار کلینتون قابل تحسین است. او یک مبارز است.

بین الملل , آمریکا , انتخابات , ریاست جمهوری , مناظره تلویزیونی , دونالد ترامپ , هیلاری کلینتون , حزب دموکرات , جمهوری خواهان , ایالت میسوری , مردم آمریکا , رسوایی ای میل , توافق هسته ای , بدهی آمریکا , برنی سندرز

 

بین الملل , انتخابات 2016 آمریکا , دونالد ترامپ , ترامپ , رسوایی ترامپ , رسوایی اخلاقی ترامپ , افشاگری علیه ترامپ , نامزد جمهوری خواهان , رسوایی جنسی ترامپ , افشاگری واشینگتن پست , ویدئوی جنجالی ترامپ

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حسین در تاریخ 1395/7/19 و 10:41 دقیقه ارسال شده است

چقدر بده که در کشورمون جا افتاده که برای اینکه سایتمون بالا بیاد، به دروغ . مینویسیم فیلم کامل مناظره. درصورتی که فیلمی وجود نداره. به امید روزی که راست گو شویم
پاسخ : سلام.عزیزم .نوشتیم بزودی قرار می گیره.پس دروغی نگفتیم.در ضمن از نظرتون ممنونیم.ما هم آرزوی شما رو داریم.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فیلم
 • سریال
 • مذهبی
 • کامپیوتر
 • موسیقی
 • کلیپ
 • عکس
 • آموزش
 • مد و لباس
 • آرایش و زیبایی
 • جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 • پیامک
 • پروژه
 • بازار
 • آرشیو
  نظرسنجی
  رئیس جمهور بعدی آمریکا کدومه؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 6261
 • کل نظرات : 54
 • افراد آنلاین : 7
 • تعداد اعضا : 34
 • آی پی امروز : 214
 • آی پی دیروز : 216
 • بازدید امروز : 3,091
 • باردید دیروز : 3,318
 • گوگل امروز : 42
 • گوگل دیروز : 40
 • بازدید هفته : 24,644
 • بازدید ماه : 82,941
 • بازدید سال : 719,171
 • بازدید کلی : 2,173,999