close
دانلود آهنگ جدید
اسامی و نتایج اعضای تیم های ملی کاراته مردان و زنان ایران در رقابت های جهانی اتریش
loading...

پیک دانلود

اعضای تیم ملی کاراته بانوان در رقابت های جهانی اتریش : در  وزن 50- کیلوگرم آلاله صعودی ، در وزن 55- کیلوگرم فاطمه چالاکی، در وزن 61- کیلوگرم رزیتا علیپور، در وزن 68- کیلوگرم سمیرا ملکی پور و در وزن 68+کیلوگرم حمیده عباسعلی به ترکیب اصلی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان راه پیدا کردند. علاوه بر نفرات ذکر شده در بخش انفرادی، طراوت خاکسار در بخش کومیته تیمی به عنوان نماینده چهارم کشورمان در اتریش خواهد بود. رقابتهای کاراته قهرمانی جهان آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد. اعضای تیم ملی…

اسامی و نتایج اعضای تیم های ملی کاراته مردان و زنان ایران در رقابت های جهانی اتریش

مدیر بازدید : 455 یکشنبه 09 آبان 1395 : 16:16 نظرات ()

اعضای تیم ملی کاراته بانوان در رقابت های جهانی اتریش :

در  وزن 50- کیلوگرم آلاله صعودی ، در وزن 55- کیلوگرم فاطمه چالاکی، در وزن 61- کیلوگرم رزیتا علیپور، در وزن 68- کیلوگرم سمیرا ملکی پور و در وزن 68+کیلوگرم حمیده عباسعلی به ترکیب اصلی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان راه پیدا کردند.

علاوه بر نفرات ذکر شده در بخش انفرادی، طراوت خاکسار در بخش کومیته تیمی به عنوان نماینده چهارم کشورمان در اتریش خواهد بود. رقابتهای کاراته قهرمانی جهان آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد.

اعضای تیم ملی کاراته مردان در رقابت های جهانی اتریش :

ترکیب تیم ملی در کومیته انفرادی، کادر فنی ترکیب این تیم را در بخش کومیته تیمی هم اعلام کرد. برهمین اساس سجاد گنج زاده، ذبیح الله پورشیب، بهمن عسگری، ایمان سنچولی، علی فداکار، سعید احمدی و مهدی خدابخش در رقابتهای تیمی به دیدار رقبای خود می روند.  پیش از این ترکیب تیم ملی در کومیته انفرادی با حضور امیرمهدیزاده در وزن ۶۰- کیلوگرم، سعید احمدی در وزن ۶۷- کیلوگرم، علی اصغرآسیابری در وزن ۷۵- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوکرم و سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+کیلوگرم مشخص شده بود. هادی عرب و ابراهیم حسن بیگی که در اردوی تیم ملی حضور دارند تا آخرین مرحله به تمرینات خود در کنار سایر ملی پوشان ادامه داده و تیم ملی را در رقابتهای جهانی همراهی می کنند

دانلود فیلم مراسم اهدای مدال طلای تیم ملی کاراته

دانلود فیلم قهرمانی ایران در مسابقات جهانی کارته

تکرار قهرمانیِ رقابت‌های آلمان در اتریش؛

طلای جهان بر گردن کومیته‌کاران ایرانی

فینال بیست و سومین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در بخش کومیته مردان امروز در شهر «لنیز» اتریش برگزار شد و تیم‌های ایران و ژاپن مقابل هم قرار گرفتند.


تیم ملی کومیته ایران با استراحت در دور نخست و پیروزی 2 بر صفر برابر سوئیس، 3 بر صفر مقابل آذربایجان قدرتمند، غلبه بر هلند با نتیجه 3 بر صفر و شکست فرانسه با همین نتیجه حریف ژاپن در فینال بازی‌های جهانی شده بود.


شاگردان شهرام هروی ظهر امروز برابر ژاپن که یکی از بهترین تیم‌های کومیته دنیار را در اختیار دارد، در جدال نفسگیر و نزدیک موفق شدند ژاپن را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند و برای دومین دوره متوالی به مقام قهرمانی جهان برسد.


ترکیب تیم طلایی کومیته تیم ایران در رقابت‌های جهانی اتریش را ذبیح‌الله پورشیب، سعید احمدی، بهمن عسگری، علی فداکار، سجاد گنج‌زاده، مهدی خدابخشی و ایمان سنچولی تشکیل می‌دادند که با پیروزی برابر ژاپن دوباره افتخارآفرین شدند.


در سال 2014 تیم کومیته ایران توانسته بود در رقابت‌های قهرمانی جهان که در شهر برمن آلمان برگزار می‌شد برای نخستین بار به مدال طلا دست پیدا کند.


در کومیته انفرادی مسابقات قهرمانی جهان(2016) اتریش نیز تیم ایران توسط امیر مهدی‌زاده در وزن منفی 60 کیلوگرم و سجاد گنج‌زاده در وزن مثبت 84 کیلوگرم به مدال طلا و همچنین علی اصغر آسیابری در وزن منفی 72 کیلوگرم و ذبیح‌الله پور در وزن منفی 84 کیلوگرم به مدال برنز رسیده بود؛ ضمن اینکه حمیده عباسعلی نیز با قرار گرفتن در جایگاه سوم تنها مدال بخش بانوان را در وزن مثبت 68 کیلو گرم رقابت‌های جهانی به دست آورد.


تیم ملی کاراته ایران با کسب 3 مدال طلا و 3 مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان 2016 اتریش عنوان سوم را در مجموع دو بخش آقایان و بانوان کسب کرد و تاریخ‌ساز شد چراکه این اتفاق برای نخستین بار در کشور رخ داده است.


در سال 1977 و مسابقات قهرمانی توکیو ژاپن کاروان کاراته ایران به مقام چهارم رسیده بود.


گفتنی است، بیست و سومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان به میزبانی شهر «لینز» اتریش که از روز پنجم آبان ماه با حضور یک هزار و 24 کاراته‌کا از 118 کشور آغاز شده بود که امروز خاتمه یافت.

 دانلود فیلم مسابقه فینال امیر مهدی زاده با حریف هلندی

مهدی زاده تاریخ ساز شد؛

دومین طلای جهانی کاراته برای ایران

جام جهانی کاراته با دیگر طلای ایرانی ها به شب خود خاتمه داد و در پایان مسابقات امروز امیر مهدی‌زاده، با نتیجه 9  بر  یک برابر نماینده هلند به برتری رسید و به مدال طلای مسابقات جهانی کاراته دست یافت.

 

 


سجاد گنج زاده صبح امروز اولین طلای کاراته ایران را در جام جهانی کسب کرد تا شب فوق العاده کاراته ایران در اتریش طلایی به پایان برسد.

 

گنج زاده قهرمان کاراته جهان شد

به نقل از ایسنا، در بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی جهان کاراته، سجاد گنج زاده در روز نخستِ (چهارشنبه) رقابت های جهانی کاراته پس از شکست حریفانی از ولز، تونس، کرواسی، ماکائو و بوسنی راهی فینال شد و امروز (شنبه) در رقابت فینال با حریف مراکشی، که مدال طلای امید های جهان را در کارنامه داشت، رو در رو شد و در نهایت با شکست حریف مراکشی طلای وزن 84+ کیلوگرم را از آن خود کرد.

 

 

این مسابقه در وقت قانونی به تساوی رسید و در هانتی با رای داوران گنج زاده پیروز مسابقه شد.

 

 

 

گنج زاده  سال 2014 در رقابت های جهانی آلمان مدال نقره را کسب کرده بود.

 

پدیده کاراته ایران سومین برنز جهان را کسب کرد

به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های جهانی کاراته، علی اصغر آسیابری امروز (شنبه) در دیدار رده بندی مقابل حریف هلندی قرار گرفت و با پیروزی چهار بر یک مقابل حریف خود مدال برنز را کسب کرد.

 

 

پدیده کاراته ایران که نخستین حضور خود را در رقابت های جهانی تجربه می کرد در روز نخستِ (چهارشنبه)  رقابت های جهانی با شکست حریفانی از روآندا، اتریش، اکوادور، اسلوونی در نیمه نهایی مغلوب آقایف از آذربایجان شده بود.

 

دومین برنز در چهارمین روز دشت شد

کاپیتان تیم ملی کاراته مردان برنزی شد

به نقل از فارس، در چهارمین روز از بیست و سومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان که در شهر لینز اتریش جریان دارد، امروز و در وزن 84-کیلوگرم، ذبیح اله پورشیب کاپیتان تیم ملی کشورمان مقابل کاراته کایی از ونزوئلا قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر بر این کاراته کا غلبه کرد و صاحب مدال برنز شد.


پورشیب ابتدا حریفی از ایرلند را مغلوب کرد، سپس مقابل نماینده الجزایر پیروز شد و در سومین مبارزه برابر ریتارو آراگای ژاپنی پس از تساوی در وقت قانونی مبارزه با رای داوران در هانتی نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.

 


وی در جدول شانس مجدد، ابتدا نماینده مکزیک را برد و سپس مقابل حریفی از بلاروس پیروز شد.

 

نشان برنز مسابقات جهانی به عباسعلی رسید

به نقل از فارس، در چهارمین روز از بیست و سومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان که در شهر لینز اتریش جریان دارد، امروز و در وزن 68+کیلوگرم، حمیده عباسعلی برای کسب مدال برنز در جدول شانس مجدد به مصاف نماینده کرواسی رفت و با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.وی حریفانی از دانمارک، کلمبیا و آمریکا را شکست داده بود و در نیمه نهایی مقابل کاراته کای ژاپنی با رای داوران بازنده شد و به جدول شانس مجدد رفت.

 

کومیته تیمی بانوان هم حذف شد

به گزارش از فارس، امروز و در سومین روز از بیست و سومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان در لینز اتریش رقابتهای کومیته تیمی مردان و زنان پیگیری می شود.

 کومیته تیمی بانوان ایران در گروه شانس مجدد در نخستین دیدار به مصاف تیم هلند رفت و با نتیجه یک بر صفر از این تیم شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

 حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور، فاطمه چالاکی و طراوت خاکسار ترکیب کومیته تیمی بانوان ایران در این بازیها هستند.

 

رقابت‌های جهانی کاراته- اتریش

کاتاروهای مرد و زن ایران حذف شدند

به نقل از تسنیم،  در ادامه دومین روز رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان امروز پنجشنبه 6 آبان ماه در کاتای تیمی مردان، تیم ایران با ترکیب ابوالفضل شهجردی، علی زند و میلاد دلیخون در سومین دیدار برابر تیم اسپانیا قرار گرفت و با نتیجه 5 بر صفر مغلوب و حذف شد.

تیم ایران در دیدار نخست ترکیه را با نتیجه 3 بر 2 برد و در دومین دیدار برابر تیم امارات 5 بر صفر به برتری رسید.

 

در کاتای تیمی بانوان، تیم ایران هم با ترکیب مائده نصیری پی، پریسا رحمانی و مهری یزدانی به میدان رفت و در نخستین دیدار به مصاف تیم برزیل رفت و با نتیجه 4 بر یک مغلوب شد.

 

چالاکی هم حذف شد

به نقل از فارس، در ادامه دومین روز رقابت‎های کاراته قهرمانی جهان، در وزن 55-کیلوگرم بانوان فاطمه چالاکی در دومین مبارزه مقابل کاراته‎کایی از الجزایر قرار گرفت و با نتیجه یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با رای داوران در هانتی بازنده شد.

 

 

با شکست این کاراته کا در مرحله بعد، چالاکی هم از در رقابتها کنار رفت. وی در نخستین گام با نتیجه یک بر صفر از سد نماینده کره جنوبی گذشته بود.

 

علیپور با شکست مقابل صربستان حذف شد

به نقل از فارس، در ادامه دومین روز رقابتهای کاراته قهرمانی جهان امروز پنجشنبه 6 آبان ماه و در وزن 61-کیلوگرم بانوان رزیتا علیپور نماینده کشورمان در سومین دیدار به مصاف کاراته کایی از صربستان رفت و پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه با رای داوران در هانتی بازنده شد و با توجه به شکست کاراته کای صرب در بازی بعد، علیپور هم از دور رقابتها کنار رفت.وی در نخستین مبارزه حریف برزیلی را با نتیجه 2 بر صفر شکست داده بود در دومین دیدار به مصاف نماینده پرو رفت و پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه را رای داوران در هانتی برنده شد.

 

شکست ملکی‌پور در دور نخست

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، سمیرا ملکی پور در دور نخست رقابت‌های جهانی کاراته به مصاف حریفی از مصر رفت و با نتیجه چهار بر صفر مغلوب شد.

 

حقیقی حذف شد

به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در نخستین روز از بیست و سومین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان که با حضور 1024 کاراته‌کا از 118 کشور جهان در لینز اتریش پیگیری می‌شود، در کاتای انفرادی مردان فرید حقیقی دور چهارم مقابل احمد شاکی مصری قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد و با توجه به اینکه این کاتارو در مبارزه مقابل نماینده اسپانیا شکست خورد، حقیقی هم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

 

حقیقی پس از یک دور استراحت، دور دوم حریفی از آفریقای جنوبی را 4 بر یک برد، سپس برابر کاتاروی مراکشی 3 بر 2 پیروز شد و در سومین دیدار مقابل نماینده‌ای از ماکائو قرار گرفت و با حساب 4 بر یک به پیروزی رسید.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فیلم
 • سریال
 • مذهبی
 • کامپیوتر
 • موسیقی
 • کلیپ
 • عکس
 • آموزش
 • مد و لباس
 • آرایش و زیبایی
 • جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 • پیامک
 • پروژه
 • بازار
 • آرشیو
  نظرسنجی
  رئیس جمهور بعدی آمریکا کدومه؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 6261
 • کل نظرات : 54
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 159
 • آی پی دیروز : 222
 • بازدید امروز : 2,379
 • باردید دیروز : 3,011
 • گوگل امروز : 21
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 22,216
 • بازدید ماه : 68,126
 • بازدید سال : 805,176
 • بازدید کلی : 2,260,004