close
دانلود آهنگ جدید
طنز
loading...

پیک دانلود

طنز

بسته شانزدهم فتوطنز

مدیر بازدید : 179 جمعه 05 شهريور 1395 : 7:5 نظرات ()

مجلس این هفته هم در صدر حواشی سیاسی رسانه ها قرار گرفت. مطهری در جريان بررسی اصلاح طرح تعيين تكليف معلمان حق التدريسی، ماده واحده اين طرح را به سرعت به رای مجلس گذاشته بود، این مسئله براي او گران تمام شد. نمایندگان ملت نارضایتی به شیوه انتخابات را با اعتراض شدید خود به علی مطهری نشان دادند. اما در نهایت نتايج راي گيری نشان می داد مجلس با ماده واحده مذكور مخالفت كرده است.

بسته پانزدهم فتوطنز

مدیر بازدید : 117 پنجشنبه 21 مرداد 1395 : 21:40 نظرات ()

محمود احمدی نژاد این هفته هم تیتر یک رسانه ها شد، رئیس دولت نهم و دهم نامه نگاری های خود را مجددا آغاز کرد، این بار احمدی نژاد برای اوباما نامه نوشت و پرداخت بدهی های آمریکا به ایران را متذکر شد؛ البته به نظر می رسد کمی بدموقع نامه خود را ارسال کرده چراکه اوباما با خانواده به تعطیلات تابستانی رفته و شاید نامه او را هنوز باز نکرده باشد. از آن سو مراسم ازدواج دختر محمد رضا رحیمی، معاون اول دولت دهم نیز کم حاشیه فتوطنزی نداشت.

جنجال در پایان بازی والیبال ایران و لهستان و اعتراض بازیکنان تیم ملی کشورمان به مسواک نزدن لهستانی ها و البته رقابت انتخاباتی ترامپ و کلینتون هم سوژه های بعدی فتوطنز شدند.

بسته چهاردهم فتوطنز

مدیر بازدید : 233 جمعه 15 مرداد 1395 : 5:59 نظرات ()

پیشنهادی که در همان لحظه مطرح شدن توسط رئیس شورای شهر تهران رد شد، عباس جدیدی عضو شورای شهر ادعا کرد در 72 ساعت می تواند مطالبات شهرداری را از مردم وصول کند، فکر چنین طرحی خود کم جنبه طنز ندارد چه برسد به مطرح کردن آن در جلسه رسمی شورا از سوی دیگر ماجرای گالیله شدن یک نشریه باز حاشیه ساز شد.

هنوز هم برخی از مسئولین می گویند حرف هایشان تقطیع می شود، این جمله هم بارها گفته شده است اما دردی دوا نمی کند؛ این هفته ذخیره های طلایی سیاسیون هم مشخص شد، ذخیره هایی که پا به توپ نشده درآمدی چند ده میلیونی دارند و انگار تولید ملی کشورمان هم لکنت گرفته است، لنکتی که با تخم کفتر و قرقره آب نبات هم رفع نمی شود.

بسته سیزدهم فتوطنز

مدیر بازدید : 110 جمعه 08 مرداد 1395 : 6:20 نظرات ()

نکته ای که از چشمان هاشمی دور نماند، اظهار نظری که پزشک کابینه دولت یازدهم می گوید بد برداشته شده است اما خالی از لطف است با آن شوخی نکرد، کمی آن سوتر از این فضا، رقمی سنگین افشا شد، فهمیدیم  تهرانی ها دست هرچه اختلاس گر را از پشت بسته اند، قالیباف می گوید پایتخت نشین ها 45 هزار میلیارد بدهی دارند البته قرار است از بخشی از آن چشم پوشی شود.

در پاستور اما انگار بحث سرچیز دیگری است (از نظر ما فتوطنزی‌ها) نام رقبای اردبیهشت 96 آنجا شنیده می شود و اینکه چه کسی کاریزمای بیشتری دارد می تواند بر صندلی ریاست تکیه بزند (البته باجنبه باشید و فتوطنزی به آن نگاه کنید)

جلیلی هم می گوید توئیتر ندارم، حاشیه سازی نکنید؛ اما گل سرسبد فتوطنز این هفته در جشنواره حافظ گرفته شده است، هنرپیشه هایی که طرح موزائیک را انتخاب کردند تا سرتیر روزنامه ها باشند مانند هر جشنواره ای دیگر حاشیه ای پررنگتر از متن را رقم بزنند.

بسته دوازدهم فتوطنز

مدیر بازدید : 154 جمعه 25 تير 1395 : 1:7 نظرات ()

فتوطنز این هفته رو با سوژه همیشگی، یعنی صحن علنی مجلس شورای اسلامی، این بار با تصویب قانون کاهش ساعت کاری زنان شاغل دارای فرزند کمتر از 6 سال شروع کردیم و موفق به کشف یک شاعر میان نمایندگان شدیم؛ مصطفی کواکبیان که با جمله ای در وصف عباس کیارستمی سوژه کاربران فضای مجازی هم شد. البته یکسالگی برجام و اظهارنظر عجیب کریمی قدوسی هم از فتوطنز جا نمونند.

بسته یازدهم فتوطنز

مدیر بازدید : 93 جمعه 18 تير 1395 : 6:11 نظرات ()

با فرارسیدن عید سعید فطر و شروع تعطیلات سه روزه، جاده های شمالی کشور بازهم ترافیک شدیدی به خود دیدند به طوری که بعضی از هموطنان وسط جاده و حتی در لاین سبقت زیلوها رو پهن کردند و از فرصت ترافیک هم نهایت استفاده رو کردند؛ اما فتوطنز این هفته به همین جا ختم نمیشه و با یک برگشت به چند روز قبل و صحن علنی مجلس، درد و دل های زهرا حسینی و برخورد علی مطهری رو هم بی نصیب نگذاشته؛ در آخر هم پیشنهاد "نان داغ، شکلات داغ" توسط حدادعادل برای معادل فارسی کلمه "نوتلابار" سوژه فتوطنز شد.

بسته دهم فتوطنز

مدیر بازدید : 85 جمعه 11 تير 1395 : 6:40 نظرات ()

پای فتوطنز به انگلیس باز شد تا نگاهی طنز به جدایی نادرشان داشته باشیم و درمیان راه نگاهی ویژه به مهمان احتمالی ماه عسل سال آینده هم داشتیم، احسان علیخانی با چه سوژه ای اشک نخست وزیر انگلستان را در می آورد؛ این هفته محمود احمدی نژاد هم پیش از موعود سخنرانی های داغ خود را شروع کرد و اگر با جنبه باشند نگاهی به اتفاقات مسجد نارمک داشتیم؛ در انتها دست فتوطنزی ها بر سر پرحاشیه ترین فوتبالیست های هفته هم کشیده شد، طارمی و رضاییان و بی وفایی هایشان خارج از انصاف بود فتوطنری نشود.

بسته نهم فتوطنز

مدیر بازدید : 115 جمعه 04 تير 1395 : 5:18 نظرات ()

انگار ماجرای پسر جنجالی تلگرام تمامی ندارد، اینبار ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که او در ترکیه از خود ضبط کرده بود و در این فیلم مدعی شده قرار است تا دو ماه دیگر به آمریکا برود و دیگر به ایران بازنگردد؛ زمانی که صحبت از جنجال می شود پای یک اختلاس گر بزرگ هم به میان می آید، محمودرضا خاوری که متهم به دست داشتن در اختلاس بزرگ بانکی است و هم اکنون در کانادا زندگی می کند، در این کشور هم به فعالیت های خود ادامه می دهد و در همین هفته درگیر دادگاه اختلاف با شریک خود شده است.

مهمان به اصطلاح هکر برنامه ماه عسل و احتمال حمله صنف هکرها به احسان علیخانی سوژه بعدی فتوطنز شده و البته در این میان پای ثابت فتوطنز یعنی صحن علنی مجلس شورای اسلامی هم خالی از سوژه نبود؛ از همدردی علی مطهری با عارف تا چرتکه انداختن علی لاریجانی و رخصت طلبی مسعود پزشکیان برای نشستن روی صندلی ریاست مجلس.

ژست های خاص اوباما در برابر دوربین عکاسی +14 عکس

مدیر بازدید : 127 شنبه 29 خرداد 1395 : 5:22 نظرات ()

"پیت سوزا" عکاسی است که در هشت سال گذشته تمام وقت خود را صرف عکاسی از رییس جمهور آمریکار کرده و در کارش بسیار موفق بوده است. این عکاس پرتلاش در این مدت دو میلیون عکس از اوباما ثبت کرده است که در میان آن ها تصاویری زیادی بوده اند که خبرساز شدند.

"سوزا" عکاس رسمی "دونالد ریگان" بود که اولین عکس خود از اوباما را در سال 2005 در زمانی که هنوز رییس جمهور نشده بود و مشغول پیاده روی در میدان سرخ بود گرفته است. در ادامه برخی تصاویر جریان ساز که "پیت سوزا" از رییس جمهور فعلی آمریکا ثبت کرده است را می بینید.

بسته هشتم فتوطنز

مدیر بازدید : 111 پنجشنبه 27 خرداد 1395 : 20:1 نظرات ()

فتوطنز این هفته را از برلین شروع کردیم و سر سفره افطار ظریف و وزیر خارجه آلمان حاضر شدیم بعد از آن راهی بهارستان شدیم و نگاهی به مجلس جورکردن جهیزیه برای دختران دم بخت داشتیم در این میان گوشمان به نگفته های محمد رضا عارف را هم شنید؛ دست آخر نگاه کوتاه به جام ملت های اروپا هم داشتیم.

مهدی طارمی 9 ماه محروم شد؟! +کاریکاتور

مدیر بازدید : 205 شنبه 22 خرداد 1395 : 14:18 نظرات ()

ضمیمه طنز روزنامه قانون کاریکاتوری منتشر کرد در آن، مهدی طارمی هم به دلیل پوشش نامناسب، 9 ماه محروم شد.

بسته هفتم فتوطنز

مدیر بازدید : 96 پنجشنبه 20 خرداد 1395 : 21:9 نظرات ()

فتوطنز این هفته رو با سخنان جالب وزیر کشور در مورد بیکاری جوانان و آمار تامل برانگیزی که او در مجلس شورای اسلامی ارائه کرد آغاز کردیم و البته کنار دولتمردان در جلسه هیئت دولت نشستیم و متوجه شدیم اونها هم تو فامیل کم فوق لیسانس بیکار ندارن؛ بعد از اون همراه با مرد شماره یک حاشیه فوتبال کشورمون وارد مستطیل سبز شدیم، جایی که به علت پوشیدن شلوار باب اسفنجی دروازه بان سابق تیم پرسپولیس محروم شد؛ از طرفی شنیده شد نویسنده هالیوودی برای تهیه فیلنامه ای مربوط به زندگی مولانا در حال تحقیق است و شنیده ها حاکی از آن است لئوناردو دیکاپریو گزینه احتمالی بازی در نقش اصلی این فیلم است، خبری که با واکنش سریع کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد.

بسته ششم فتوطنز

مدیر بازدید : 114 چهارشنبه 19 خرداد 1395 : 5:22 نظرات ()

ششمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خالی از حاشیه نبود، حاشیه هایی که سوژه فتوطنز امروز شد؛ وقتی نشستن علی مطهری پشت فرمان صندلی ریاست مجلس با چاک دادن یقه معاون پارلمانی وزارت جهاد و کشاورزی همراه شد و درگیری به اوج رسید.

بسته پنجم فتوطنز

مدیر بازدید : 188 پنجشنبه 13 خرداد 1395 : 18:51 نظرات ()

دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مثل سنوات گذشته پر از تصاویر فتوطنزی بود؛ از تعارف های علی لاریجانی برای صندلی ریاست و شوخی های لفظی اش با علی مطهری تا یازده رای طلایی مصطفی کواکبیان موجب شد تا دوباره سری به بهارستان بزنیم و فتوطنز رو شروع کنیم، بعد از اون سری به سفرهای اروپایی محمدجواد ظریف و سوتی هایش در این اروپاگردی بزنیم.

باد کردن رگ غیرت شهاب حسینی در کن + عکس

مدیر بازدید : 198 شنبه 08 خرداد 1395 : 7:17 نظرات ()

عکس جنجالی از غیرتی شدن شهاب حسینی در کن و دیگر حواشی کن از موضوعاتی است که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است!

کاریکاتور حسین شریعتمداری و اصغر فرهادی !

مدیر بازدید : 143 شنبه 08 خرداد 1395 : 7:14 نظرات ()

سام سلماسی با توجه به حواشی صداوسیما، روزنامه کیهان و مسعود فراستی، کاریکاتور زیر را در صفحه طنز روزنامه امروز قانون منتشر کرده است.

بسته چهارم فتوطنز

مدیر بازدید : 106 جمعه 07 خرداد 1395 : 7:5 نظرات ()

فتوطنز این هفته رو با حواشی تندیس نخل طلای شهاب حسینی و اصغر فرهادی در جشنواره کن و بی نصیب موندن ترانه علیدوستی از این تندیس شروع کردیم و باخبر شدیم گشت نامحسوس ارشاد هم روی فرش قرمز جشنواره دیده شده، بعد از اون همراه با رئیس جمهور سابق به زنجان سفر کردیم و پای درد و دل مردم این شهر نشستیم و در پایان هم همراه با نمایندگان مجلس نهم در آخرین روز کاری مجلس عکس یادگاری گرفتیم.

کاریکاور ناراحتی فرهاد از قباد و شهرزاد

مدیر بازدید : 115 سه شنبه 04 خرداد 1395 : 8:28 نظرات ()

شهاب جعفرنژاد کاریکاتوری جالب با موضوع سفر شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و حسرت فرهاد ( مصطفی زمانی) منتشر کرده است.

عکس فائزه هاشمی و بهائیان فتوشاپ از آب درآمد+تصاویر

مدیر بازدید : 115 شنبه 01 خرداد 1395 : 22:3 نظرات ()

دیدار فائزه هاشمی با بهائیان بازخوردهای بسیاری در فضای مجازی داشت که در ادامه بخشی از واکنش‌های طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی در این خصوص را می‌خوانید:‌

بسته سوم فتوطنز

مدیر بازدید : 89 پنجشنبه 30 ارديبهشت 1395 : 20:11 نظرات ()

فتوطنز این هفته رو با اصلی ترین سوژه این روزهای خبرگزاری ها یعنی خانم "کولیندا گرابار کیتاروویچ" و دیدارش با لاریجانی و نعمت زاده شروع کردیم و بعد از اون سری به ضیافت شام حزب اعتدال و توسعه برای منتخبان مجلس دهم زدیم که بحث داغ ریاست مجلس به میز شام هم رسید. در آخر هم نشست خبری کارلوس کیروش در فدراسیون فوتبال سوژه ما شد.

کاریکاتور رکورد ایرانی ها در مصرف دارو

مدیر بازدید : 85 پنجشنبه 30 ارديبهشت 1395 : 6:47 نظرات ()

ایران بیشترین مصرف دارو در آسیا را دارد و هر ایرانی در سال ۳۴۰بار دارو می خورد.

 

کاریکاتور نمایشگاه کتاب در زمان بارش باران

مدیر بازدید : 149 دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 : 8:41 نظرات ()

نمایشگاه کتاب یا نمایشگاه کت آب؟ در حاشیه کمی باران و آب گرفتگی در نمایشگاه!

 

کاریکاتور خرید پفک و نوشابه بجای شیر!

مدیر بازدید : 70 دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 : 8:5 نظرات ()

بطور متوسط هر خانوار کشور برای هزینه شیر هر عضو خود به اندازه ۷۵ درصد مجموع هزینه های دخانیات، پفک، نوشابه وآدامس، هزینه کرده است، یعنی پفک و نوشابه اولویت بیشتری نسبت به شیر و لبنیات دارد!

کاریکاتور پرتاب مواد مخدر از افغانستان

مدیر بازدید : 69 یکشنبه 26 ارديبهشت 1395 : 8:45 نظرات ()

در حاشیه انتشار خبر پرتاب محموله‌های مواد مخدر به ایران با استفاده از منجنیق از مرز افغانستان.

کاریکاتور کامنت های عجیب ایرانیان برای دی کاپریو

مدیر بازدید : 112 شنبه 25 ارديبهشت 1395 : 8:38 نظرات ()

شهاب جعفرنژاد این کاریکاتور از دی کاپریو را در پی انتشار کامنت های متعدد فارسی در صفحه اینستاگرامش، منتشر کرده است.

بسته دوم فتوطنز

مدیر بازدید : 94 پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395 : 22:49 نظرات ()

این هفته ما فتوطنزی ها سری به جمع راه یافتگان مجلس دهم زدیم و آماری از رئیس آینده و مستاجر چهار ساله صندلی سبز ریاست بهارستان رو از محمد رضا عارف و علی لاریجانی گرفتیم، بعد از اون راهی انتخابات جنجالی فدراسیون فوتبال شدیم و حرف تبانی رو پیش کشیدیم، در انتها هم نگاهی داشتیم به دعوای عقاب آسیا با ژنرال فوتبال ایران، که حاشیه های پررنگ تر از متن این هفته لیگ رو رقم زدند.

برای تماشای تصاویر فتوطنزی تنها باید باجنبه باشید.

کاریکاتور افزایش خودکشی در بین ایرانی ها

مدیر بازدید : 127 پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395 : 8:27 نظرات ()

وزیر بهداشت با هشدار نسبت به اپیدمی شدن خودکشی گفت: رسانه ها هر چه می توانند در مورد بیماری های اعصاب و روان و خودکشی، بدون ترساندن مردم و آسیب رساندن به فضای امید، اطلاع رسانی کنند.

عکس عجیب و طنز رضا شفیعی جم !

مدیر بازدید : 114 شنبه 18 ارديبهشت 1395 : 6:35 نظرات ()

رضا شفیعی جمع بازیگر مجموعه های طنز در اینستاگرام خود عکسی عجیب منتشر کرد.

بسته اول فتوطنز

مدیر بازدید : 117 پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395 : 20:13 نظرات ()

فتوطنز این هفته را با حضور رئیس جمهور کره جنوبی در ایران شروع کردیم و در ادامه سری به دسته گل جدید فوتبالی ها زدیم، در انتها همراه با حداد عادل مهمان جشن عروسی حسینی بای بودیم، تا او هم از نمک نمکدان فتوطنزی بی نصیب نماند.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فیلم
 • سریال
 • مذهبی
 • کامپیوتر
 • موسیقی
 • کلیپ
 • عکس
 • آموزش
 • مد و لباس
 • آرایش و زیبایی
 • جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 • پیامک
 • پروژه
 • بازار
 • آرشیو
  نظرسنجی
  رئیس جمهور بعدی آمریکا کدومه؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 6261
 • کل نظرات : 54
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 160
 • آی پی دیروز : 222
 • بازدید امروز : 2,440
 • باردید دیروز : 3,011
 • گوگل امروز : 21
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 22,277
 • بازدید ماه : 68,187
 • بازدید سال : 805,237
 • بازدید کلی : 2,260,065