close
دانلود آهنگ جدید
طبیعت
loading...

پیک دانلود

طبیعت

تصاویر منتخب نشنال جئوگرافیک+ 10 عکس

مدیر بازدید : 140 دوشنبه 01 شهريور 1395 : 21:24 نظرات ()

صفحه اینستاگرام نشنال جئوگرافی با عکسهای بسیار زیبا از طبیعت، مکان های دیدنی و حیوانات به روز شد.

سری دوم ثبت لحظه های ناب در اینستاگرام نشنال جئوگرافی+ 10 عکس

مدیر بازدید : 202 پنجشنبه 14 مرداد 1395 : 1:57 نظرات ()

بنیاد نشنال جئوگرافیک در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ توسط ۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد.

یکی از موسسان این بنیاد "الکساندر گراهام بل" مخترع تلفن بود که پس از هابارد گرین گاردینر ریاست این موسسه را به عهده گرفت. ایده استفاده از عکس در کنار مقالات که از عوامل اصلی محبوبیت این مجله به شمار می‌رود را "بل" ارائه داد. آقای جان ام.فاهی (John M. Fahey) رئیس نشنال جئوگرافیک درباره هدف نشنال می‌گوید: هدف ما تشویق مردم برای علاقه‌مند کردن آنان جهت توجه و مواظبت از سیاره‌شان است. درکنار نشریه و شبکه تلویزیونی این مؤسسه دیدن عکس های صفحه اینستاگرام آن نیز خالی از لطف نیست.

عکس‌های این توریست ذهنتان را درگیر می‌کند

مدیر بازدید : 115 سه شنبه 12 مرداد 1395 : 22:23 نظرات ()

یک توریست از طبیعت آفریقا عکس‌هایی گرفته است که خطاهای دید در آن‌ها ذهن همه را درگیر کرده است.

تصاویر حیرت انگیز طبیعت از نگاه توئیتر+10عکس

مدیر بازدید : 119 چهارشنبه 23 تير 1395 : 7:17 نظرات ()

غیر از آسیب ها و معایبی که فضای مجازی برای کاربران دارد امروزه بستری برای بیان احساسات و علاقمندی های آن ها شده که می توانند از طریق آن اتفاق های روز را در این محیط به اشتراک بگذارند.

یکی از این اتفاق های ناب به تصویر کشیدن و به اشتراک گذاشتن طبیعت بکر و دست نخورده در قاب دوربین های عکاسی است.
در عکاس های زیر مجموعه ای از زیباترین و ناب ترین عکس های طبیعت بکر را مشاهده می کنید که در شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشته شده است.

بهشت را در این تصاویر ببینید

مدیر بازدید : 199 پنجشنبه 10 تير 1395 : 6:35 نظرات ()

 هر انسانی با رفتن به طبیعت و دیدن زیبایی های آن روح و جسمش از هر خستگی بدور و آزاد می شود.

در این پست سعی کردیم تصاویری از طبیعت بیکران و شگفت انگیز خدادادی را برای شما کاربران فضای مجازی تهیه کنیم.

ثبت لحظه های ناب در اینستاگرام نشنال جئوگرافی+ 10 عکس

مدیر بازدید : 127 یکشنبه 06 تير 1395 : 17:57 نظرات ()

بنیاد نشنال جئوگرافیک در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ توسط ۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد.

یکی از موسسان این بنیاد "الکساندر گراهام بل" مخترع تلفن بود که پس از هابارد گرین گاردینر، ریاست این موسسه را به عهده گرفت. ایده استفاده از عکس در کنار مقالات را که از عوامل اصلی محبوبیت این مجله به شمار می‌رود  "بل" ارائه داد. 
آقای جان ام.فاهی (John M. Fahey) رئیس نشنال جئوگرافیک درباره هدف نشنال می‌گوید: هدف ما تشویق مردم برای علاقه‌مند کردن آنان جهت توجه و مواظبت از سیاره‌شان است. درکنار نشریه و شبکه تلویزیونی این مؤسسه، دیدن عکس های صفحه اینستاگرام آن نیز خالی از لطف نیست.

تصاویر شگفت انگیز از اینستاگرام نشنال جئوگرافی +12 عکس

مدیر بازدید : 129 شنبه 05 تير 1395 : 8:38 نظرات ()

 درجهان هستی اطراف ما زیبایی ها و جذابیت بسیاری مربوط به دنیای مختلف مخلوقات وجود دارد که انسان با تفکر به این زیبایی ها به قدرت پروردگار پی خواهد برد. خواه طبیعت و یا دنیای حیوانات زیاد فرقی با هم نمی کنند. نشنال جئوگرافی به سراغ سوژه های مختلفی از جمله دنیای حیوانات، طبیعت و مناظر طبیعی با عکس های جالب و دیدنی رفته و این بار گزیده ای از تصاویر شگفت انگیز از دیدنی های جالب جهان را به تصویر کشیده است.

تصاویر دیدنی از ایسنتاگرام نشنال جئوگرافی +10عکس

مدیر بازدید : 139 جمعه 04 تير 1395 : 8:30 نظرات ()

بنیاد نشنال جئوگرافی در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ به دست۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد.نشنال جئوگرافی تصاویر جالب وشگفت انگیز ازسوژهای مختلف درصفحه اینستاگرامی خود منتشرکرده که گزیده ای از این تصاویر را مشاهده می کنید.

تصاویری فوق العاده از چوپانی در جاده ابریشم

مدیر بازدید : 104 یکشنبه 30 خرداد 1395 : 5:20 نظرات ()

تصاویری فوق العاده از یک چوپان قزاقی در حالی که در جاده ابریشم در غرب چین گله های خود را از کوه ها و تپه ها بالا می برد در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است که زیبایی این جاده را به تصویر می کشد.

جادهٔ ابریشم یا راه ابریشم شبکهٔ راه‌های به‌هم‌پیوسته‌ای با هدف بازرگانی در آسیا بود که خاور و باختر و جنوب آسیا را به هم و به شمال آفریقا و خاور اروپا پیوند می‌داد؛ مسیری که تا سدهٔ پانزدهم میلادی به‌مدت ۱۷۰۰ سال، بزرگ‌ترین شبکهٔ بازرگانی دنیا بود.

در این تصاویر زیبایی این جاده و زندگی عشایر را به تصویر می کشد که به همراه گله های خود به منظور چرای تابستانه از تپه های کم ارتفاع در حال رفتن به مناطق بالاتر هستند.

دیدنی های شگفت انگیز دنیا ازلنزدوربین نشنال جئوگرافی+13 عکس

مدیر بازدید : 194 جمعه 28 خرداد 1395 : 8:51 نظرات ()

درجهان هستی اطراف ما زیبایی ها وجذابیت بسیاری مربوط به دنیای مختلف مخلوقات وجوددارد که انسان با تفکربه این زیبایی ها به قدرت پروردگار پی خواهد برد ، حالا خواه طبیعت خواه دنیای حیوانات زیاد فرقی باهم نمی کند اما جهان هستی که روح وجسم انسان  به هردو آن نیاز داردباید زیبایی خود رابه انسان هدیه دهد،  نشنال جئوگرافی به سراغ سوژه های مختلفی ازجمله دنیای حیوانات ، طبیعت ومناظرطبیعی با عکس های جالب ودیدنی رفته و این بار گزیده ای از تصاویر شگفت انگیز وحیرت آور ازدیدنی های جالب وشگفت انگیز جهان رابه تصویر کشیده است.

شگفتی طبیعت به روایت نشنال جئوگرافی

مدیر بازدید : 153 چهارشنبه 26 خرداد 1395 : 5:41 نظرات ()

درجهان هستی اطراف ما زیبایی ها وجذابیت بسیاری وجوددارد که انسان با تفکربه این زیبایی ها به قدرت پروردگار پی خواهد برد ، جهان هستی که روح وجسم انسان بههردو  آن نیاز داردباید زیبایی خود رابه انسان هدیه دهد،  نشنال جئوگرافی به سراغ سوژه های مختلفی ازجمله دنیای حیوانات ، طبیعت ومناظرطبیعی با عکس های جالب ودیدنی رفته و این بار گزیده ای از تصاویر شگفت انگیز وحیرت آور طبیعت را به تصویرکشیده است.

تصاویر دیدنی ترین پدیده جهان

مدیر بازدید : 127 چهارشنبه 26 خرداد 1395 : 5:39 نظرات ()

بزرگ‌ترین دریاچه نمک دنیا (Salar de Uyuni) که به بزرگ‌ترین آینه طبیعی جهان نیز شهرت دارد در کشور بولیوی قرار دارد.

این دریاچه بزرگترین دریاچه فلت نمکی جهان است که هنگام بارش باران به دلیل صیقل یافتگی سطح آن، آینه‌ای به بزرگی دریاچه درست شده و تصاویر منحصر به فردی را خلق می‌کند.
وقتی این سطح گسترده با آب پوشیده می‌شود، بازتاب بسیار زیبایی از آسمان را پوشش می‌دهد. به طوری که این رویداد طبیعی در طول سال گردشگران فراوانی را به این نقطه جذب می‌کند.

در ادامه تصاویری از این آینۀ طبیعی و شگفت انگیز می بینید.

برترین تصاویر سالیانه نشنال جئوگرافی +10 عکس

مدیر بازدید : 110 شنبه 22 خرداد 1395 : 8:24 نظرات ()

 لویز ماردن عکاس معروف نشنال جئوگرافیک در سال 1930 برای اولین بار عکس های خود را در این مجله منتشر کرد. این مجله برای درک بهتر مقالات و گزارش‌ها درباره مناظر گوشه کنار دنیا، تصمیم گرفت عکس‌هایی با استانداردهای مخصوص خود داشته باشد. در ادامه تصاویر منتخب از این مجله را مشاهده می کنید.

تصاویر بزرگترین و شگفت‌انگیزترین غار جهان

مدیر بازدید : 106 جمعه 14 خرداد 1395 : 7:37 نظرات ()

غار هان دونگ در ویتنام را  به‌جرئت می‌توان یکی از شگفت‌انگیزترین و زیباترین مناظر طبیعی نامید. ارتفاع این غار که بزرگترین غار جهان به‌شمار می‌رود به اندازۀ یک آسمانخراش 40 طبقه است.

متولیان این غار به‌منظور حفاظت و جلوگیری از تخریب آن برای بازدیدکنندگان محدودیت قائل شده‌اند به‌طوریکه هر سال فقط 450 توریست و بازدیدکننده از آن بازدید می‌کنند.

تصاویر این غار شگفت‌انگیز را مشاهده می‌کنید.

ثبت لحظه های ناب در اینستاگرام نشنال جئوگرافی+ 11 عکس

مدیر بازدید : 141 پنجشنبه 13 خرداد 1395 : 19:8 نظرات ()

نشنال جئوگرافی برترین تصاویرش را با استاندارد های خاص خود منتشر کرد.

تولد و مرگ طبیعت در یک نگاه + 10 عکس

مدیر بازدید : 60 دوشنبه 03 خرداد 1395 : 6:33 نظرات ()

عکاس استرالیایی با به تصویر کشیدن قدرت موج های دریا، شگفتی خارق العاده ای از طبیعت را به نمایش گذاشته است.

سرزمین رویایی بلوط در لهستان + 17 عکس

مدیر بازدید : 81 چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 : 5:50 نظرات ()

دیدن درختان 500 ساله بلوط، مانند دیدن دایناسور یا هیولا  اعجاب انگیز است. محلی در "روجالین" لهستان با درختان فراوان و زیبا که فاصله کمی از مرکز شهر دارد دارای درختان بلوط تنومند و زیباییی است که منطقه را مانند یک مکان رویایی کرده است.

در ادامه تصاویری از درختان زیبا و باورنکردمی بلوط می بینید.

زیباترین مناظر طبیعی دنیا + 12 عکس

مدیر بازدید : 112 سه شنبه 28 ارديبهشت 1395 : 7:5 نظرات ()

درگوشه و کنار دنیا مناظر زیبا و شگفت انگیز بسیاری وجود دارد که توجه هربیننده ای را به خود جلب می کند.

زیباترین روستای دنیا + 15 عکس

مدیر بازدید : 90 شنبه 25 ارديبهشت 1395 : 1:48 نظرات ()

با دیدن این روستا "ونیز" را فراموش کنید، روستایی که تاکنون هیچ ماشین، دود و یا جاده ای به آن وارد نشده است.

وقتی پلنگ توله خود را با شکار اشتباه می گیرد + تصاویر

مدیر بازدید : 108 شنبه 25 ارديبهشت 1395 : 1:22 نظرات ()

یک راهنمای تورگردشگری در منطقه حیات وحش شمال آفریقای جنوبی، از ماده پلنگی که روی شاخه درختان ، توله خود را  به جای طعمه اشتباه گرفته و گرسنگی خود را با این توله برطرف کرده، عکس هایی تهیه کرده است که در ادامه آنها را مشاهده می کنید.

برترین تصاویر نشنال جئوگرافی + 8 عکس

مدیر بازدید : 93 جمعه 24 ارديبهشت 1395 : 22:0 نظرات ()

این بار مجله جهانی نشنال جئوگرافی تصاویری منتخب از مناطق زیبای برخی از کشورهای دنیا را به تصویر کشید.

تصاویر عجیب ترین مجسمه ها از دل طبیعت

مدیر بازدید : 90 جمعه 24 ارديبهشت 1395 : 4:28 نظرات ()

Martin Hill هنرمندی اهل نیوزلند مجسمه هایی در طبیعت میسازد که به طورکلی عناصر اصلی آن شن، شاخه ی درختان، یخ، برف، ماسه، گیاهان و.... است. وی که از اوایل دهه ی ۱۹۹۰ میلادی به این نوع کار مشغول است، هدفش را ساخت مجسمه هایی طبیعی عنوان کرده که در نهایت دوباره به طبیعت باز میگردند.

زیباترین مارمولک دو سر را ببینید + تصاویر

مدیر بازدید : 110 دوشنبه 20 ارديبهشت 1395 : 6:34 نظرات ()

تاد ری هیچ‌گته در زندگی خود فکر این را نمی‌کرد که اژدهای ریشوی دو سر چینی را در زندگی خود ببیند اما پس از چند مدت شخصی از چین یک لینک برای او فرستاد که این موجود عجیب به نمایش گذاشته شده است.

رقابت برترین عکس ها در نشنال جئوگرافی + 18 عکس

مدیر بازدید : 103 یکشنبه 19 ارديبهشت 1395 : 8:6 نظرات ()

نشنال جئوگرافیک همیشه یک ویترین از بهترین ها را به خود اختصاص می دهد؛ جشنواره سالانه عکاسی نشنال جئوگرافیک همواره استعداد های زیادی در این زمینه را آشکار و معرفی می کند.
جایزه بزرگ این مسابقه بلیتی برای سفر است که ارزش مادی بالایی دارد؛ اما جایزه واقعی و اصلی انتخاب شدن در این مسابقه است که اعتبار بالایی به کار فرد می بخشد. در ادامه تصاویری از مسابقه عکاسی در سفر را می بینید که به هیچ وجه انتخاب یک عکس به عنوان برنده از میان این عکس های زیبا کار راحتی نیست.

تصاویر طاووس های رونده

مدیر بازدید : 107 شنبه 18 ارديبهشت 1395 : 7:33 نظرات ()

طاووس پرنده ای از رده ماکیان وباپرهایی از ترکیب رنگ سبز وآبی است به طورکلی زیستگاه این پرندگان در آسیا وآفریقا هستند ولی طاووس به عنوان پرنده ملی هندوستان میان مردم جهان شناخته شده است؛ شاید ما هم تاکنون انواع گوناگون وبا رنگ های متنوع طاووس را دیده باشیم  این بار نیز پای نوع رونده  این پرنده زیبا به دنیای رنگارنگ و متنوع آفرینش باز شده است.

برترین تصاویر سالیانه نشنال جئوگرافی + 11 تصویر

مدیر بازدید : 114 شنبه 18 ارديبهشت 1395 : 7:10 نظرات ()

کاربران نشنال جئوگرافی برترین تصاویر ثبت شده توسط خود را در مسابقه سالیانه نشنال جئوگرافی در معرض دید قرار داده اند. تصاویری که سوژه اصلی آن ها طبیعت است و عکاسان سلیقه خاصی در ثبت آن ها به خرج داده اند.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فیلم
 • سریال
 • مذهبی
 • کامپیوتر
 • موسیقی
 • کلیپ
 • عکس
 • آموزش
 • مد و لباس
 • آرایش و زیبایی
 • جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 • پیامک
 • پروژه
 • بازار
 • آرشیو
  نظرسنجی
  رئیس جمهور بعدی آمریکا کدومه؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 6261
 • کل نظرات : 54
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 160
 • آی پی دیروز : 222
 • بازدید امروز : 2,446
 • باردید دیروز : 3,011
 • گوگل امروز : 21
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 22,283
 • بازدید ماه : 68,193
 • بازدید سال : 805,243
 • بازدید کلی : 2,260,071