close
دانلود آهنگ جدید
تله تئاتر
loading...

پیک دانلود

تله تئاتر

دانلود تله تئاتر جان گابریل ۱۳۷۶

مدیر بازدید : 112 پنجشنبه 14 مرداد 1395 : 8:41 نظرات ()

تله تئاتر «جان گابریل بورگمن» نمایشی است تلویزیونی که متن داستان آن به قلم هنریک ایبسن، نویسنده صاحب‌نام نروژی و خالق آثاری چون «دشمن مردم»، «مرغابی وحشی»، «هدا گابلر» و «اشباح» نوشته شده است. با ایفای نقش زنده یاد هما روستا و اکبر زنجان‌پور.
ایبسن در «جان گابریل بورگمن» داستان مردی (اکبر زنجانپور)‌ را روایت می‌کند که در راه رسیدن به ثروت و رویای ساختن قصر زیبای خود به عواطف انسانی و عشق پشت می‌کند. جان گابریل درست هنگام تحقق رویا با نیستی/ مرگ و فقدان میل به زندگی مواجه می‌شود. داستان بانکدار شکست خورده‌ای که به اتاق بالاخانه خود پناه می‌برد و قصه این شکست را در انزوا مرور می‌کند.‌ در سوی دیگر ماجرا، زنی (هما روستا) حضور دارد که عواطف و احساسات بیست سال قبل بین خود و شخصیت مرد داستان را فراموش نمی‌کند و در ادامه مشخص می‌شود؛ مرد داستان برای دست یافتن به ثروت از ازدواج با او چشم‌پوشی کرده و …

کارگردان هنری: حسن فتحی، نویسنده: هنریک ایبسن، کارگردان تلویزیونی: قاسم شاکری، تهیه کننده: جواد ظهیری – علی اصغر آزادان

بازیگران: اکبر زنجانپور – هما روستا – شهلا میر بختیار – پرویز پور حسینی – فریبا متخصص – صدیقه کیانفر – رضا خرم – سارا نجفی

 

این برنامه برای اولین بار با کیفیت بالا در ۳ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر آخرین بازی ۱۳۸۲

مدیر بازدید : 126 یکشنبه 10 مرداد 1395 : 7:24 نظرات ()

در تله تئاتر آخرین بازی که محمود استادمحمد آن را نوشته ، بازیگرانی چون زنده یاد مصطفی عبداللهی ، شادروان رضا سعیدی و فرخ فولادوند بازی می کنند. داستان این تله تئاتر درباره یک بازیگر مشهور است که پس از انقلاب به امریکا رفته و حالا درگیر بحران های شدید روحی ، مالی و اجتماعی است اما آنچه وی را بیش از همه می آزارد، نادیده انگاشته شدنش به عنوان بازیگر در شرایط جدید زندگی است . این بحران ها وی را چنان تحت فشار قرار داده که تعادل روحی و روانی اش را از دست می دهد و چنان وانمود می کند که همچون بزرگترین ستارگان هالیوود مورد توجه است و این دروغ را چنان ماهرانه می گوید که خودش هم آن را باور می کند. در برخورد بین او و یکی از هواداران پروپا قرصش از ایران ، خاطرات و ماجراهای گذشته و حال به نمایش درمی آید اما نزول وی از قصه های با شکوه شرق به کوچه پس کوچه ها و خیابان های هالیوود ، پایانی غم انگیز دارد. در این تله تئاتر سیامک صفری کارگردان هنری و حسین فردرو به عنوان کارگردان تلویزیونی فعالیت می کند.

دانلود تله تئاتر پاتریس لومومبا ۱۳۶۱

مدیر بازدید : 166 پنجشنبه 07 مرداد 1395 : 7:44 نظرات ()

تله تئاتر بسیار زیبای پاتریس لومومبابا کارگردانی هوشنگ توکلی و با هنرمندی اکبر زنجانپور، اصغر همت، فریده سپاه منصور، فرخ نعمتی و مهدی میامی تولید ۱۳۶۱ است. پاتریس امری لومومبا سیاست‌مدار و اولین نخست‌وزیر کشور جمهوری دموکراتیک کنگو بود.

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۲ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر داستانهای طنز چخوف ۱۳۸۵

مدیر بازدید : 177 چهارشنبه 06 مرداد 1395 : 5:26 نظرات ()

تئاتر تلویزیونی «داستانهای طنز چخوف»، مصادف با سالروز تولد آنتون چخوف نویسنده و نمایشنامه‌نویس شهیر روسی از شبکه چهار سیما پخش شد. این تله‌تئاتر برگرفته از دو داستان به نام‌های «خواستگاری نظامی» و «دلاله» تولید شده است و در ۵۰ دقیقه پخش شده.
در اپیزود خواستگاری نظامی با بازی سهراب سلیمی، گیلدا حمیدی و توفان مهردادیان ماجرای خواستگاری یک افسر از دختر جوانی به تصویر کشیده می‌شود. اپیزود دوم با عنوان «دلاله» با بازی گوهر خیراندیش و داریوش کاردان، داستان خواستگاری یک لوکوموتیور‌ان را از زن بیوه‌ای در قطار روایت می‌کند.
این تئاتر به تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیونی محمد رسول‌اف و کارگردان هنری احمد سپاسدار ساخته شده است.

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۲ قسمت از سایت پیک دانلود شما می شود.

دانلود تله تئاتر باجناقها ۱۳۶۶

مدیر بازدید : 528 دوشنبه 04 مرداد 1395 : 8:38 نظرات ()

تله تئاتر بسیار نوستالژیک و دیدنی با جناق ها کاری از داریوش مودبیان در سال ۱۳۶۶ است.

دو باجناق در یک محله زندگی می‌کنند و گهگاه با هم رفت و آمد دارند و میهمانی‌های خانوادگی ساده‌ای برگزار می‌کنند؛ اما پس از مدتی به دلیل چشم‌ و هم‌چشمی، روش خود را تغییر می‌دهند و مهمانی‌های مجلل‌تری برگزار می‌کنند تا آنجا که کم‌کم مجبور می‌شوند برای تهیه سوروسات مهمانی، وسایل منزلشان را هم بفروشند و یا پول قرض کنند. در آخرین مهمانی، باجناق میزبان با مشکلات فراوان و قرض گرفتن، میهمانی پرهزینه‌ای تدارک می‌بیند، اما در شب موعود، به علت فوت پدر باجناق دوم، میهمان‌ها نمی‌آیند و..

 

بازیگران : اکبر عبدی, رسول نجفیان, حسین محب‌اهری, آزاده پورمختار, سوسن مقصودلو

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر یک گل و بهار ۱۳۶۳

مدیر بازدید : 111 یکشنبه 03 مرداد 1395 : 6:55 نظرات ()

تله تئاتر بسیار نوستالژیک و زیبای یک گل و بهار تولید ۱۳۶۳ به کارگردانی زنده یاد حسین پناهی است. این نمایشنامه که توسط حسین پناهی نیز نوشته شده، بنا به درخواست مردم به دفعات از تلویزیون پخش شد. نقش عمو مرتضی که توسط زنده یاد عزت الله مقبلی در این برنامه اجرا شده بسیار در خاطره ها مانده است. این تله تئاتر درباره اتفاقاتی است که در محله ای قدیمی در تهران می افتد.
بازیگران: عزت الله مقبلی (عمو مرتضی)، مهین دیهیم (زن حاجی)، توران مهرزاد (مادر)، حسین امیرفضلی (پیرمرد)، محمدقاسم پورستار (حاج بابایی)، آزیتا لاچینی (عذرا)، اسدالله منجزی، حسین محب اهری، علیرضا اوسیوند، حمید مهرآرا، الیزا جوهری و حسین پناهی

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۲ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر مرگ دستفروش ۱۳۸۴

مدیر بازدید : 215 شنبه 02 مرداد 1395 : 7:55 نظرات ()

مرگ فروشنده (دستفروش)، شناخته‌شده‌ترین نمایش‌نامهٔ آرتور میلر است که در ۱۹۴۹ منتشر شد و جایزه پولیتزر نمایش‌نامه و جایزه تونی بهترین نمایش‌نامه را برای او به ارمغان آورد. این نمایش‌نامه اگرچه ظرف شش هفته در بهار ۱۹۴۸ نوشته شد، اما ده سال ذهن میلر را سرگرم خود کرده بود.

خلاصه داستان: ویلی حدودا شصت و چند ساله پس از یک سفر کار ناموفق به خانه اش در نیویورک بازگشته. ویلی با همسرش لیندا مشغول صحبت می شود و مشخص می شود که زندگی مشقت باری دارد. به نظر می رسد که حافظه ویلی دچار مشکل شده، گاهی خود را در گذشته و در خاطراتش تصور می کند و بدتر از همه اینکه با خودش صحبت می کند. ویلی از اینکه پسر بزرگش بیف در کارش موفق نیست ناراضی است. بیف و هپی با هم مشغول صحبت می شوند و ناراحتی خود را از زوال عقلی پدرشان ابراز می کنند. هر دو از وضعیت شغلیشان ناراضی هستند و ایده خرید یک مزرعه در غرب را در ذهنشان می پرورانند. ویلی…

اکبر زنجانپور کارگردان هنری، حسین فردرو کارگردان تلویزیونی، عباس رضایی میرقائد تهیه کننده، ناهید مسلمی راد طراح صحنه و لباس و عطاءالله نوریان مترجم این تله تئاتر هستند. در این تله تئاتر بازیگرانی همچون اکبر زنجانپور، سهیلا رضوی، عسگر قدس، فرخ نعمتی، فرزین صابونی، حافظ آهی، امیررضا دلاوری، نورالدین حیدری، داریوش اسقایی و مارینا مقدم بازی می کنند.

 

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۳ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر فیزیکدان ها ۱۳۷۲

مدیر بازدید : 213 سه شنبه 29 تير 1395 : 8:34 نظرات ()

تله تئاتر بسیار نوستالژیک و زیبای فیزیکدان ها تولید ۱۳۷۲ به کارگردانی زنده یاد رضا کرم‌رضایی و از اثر فردریک دورنمات به همین نام است.

داستان این اثر در تیمارستان دانشمندان دیوانه می‌گذرد که هر کدام از آنها فکر می‌کند یک شخصیت برجسته دوران است. بوتلر خود را نیوتن می‌داند. ارنستی فکر می‌کند اینشتین است و مویبوس خود را حضرت سلیمان می‌داند. این نمایشنامه با آنکه ظاهری ساده و دیالوگ‌هایی قابل فهم دارد، اثری پیچیده و دشوار است که به تئاتر ابزورد تمایل دارد.

بازیگران: خسرو شکیبایی, جمیله شیخی, اکبر زنجانپور, فردوس کاویانی , مهتاب نصیرپو,ر سوسن مقصودلو , اکبر زنجانپور , آتنه فقیه نصیری , احمد آقالو , عزت الله مهرآوران, حسن شجاع زیبا , عنایت شفیعی , بهروز بقایی

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۴ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر مدرس ۱۳۶۶

مدیر بازدید : 135 دوشنبه 28 تير 1395 : 8:38 نظرات ()

تله تئاتر مدرس، نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی است به کارگردانی هوشنگ توکلی و تهیه کنندگی اسماعیل شنگله محصول شبکه یک سینما در سال ۱۳۶۵

داستان زندگی سیدحسن مدرس از ورود به به تهران و کاندیدا شدن ایشان در مجلس شورای ملی و درگیری مدرس با رضا شاه و در آخر کشته شدن وی به دست رضا شاه و …

بازیگران: خسرو شکیبایی , محمدرضا حقگو , فرخ نعمتی ,سیروس گرجستانی, آتش تقی‌پور, داود آریا , مرتضی ضرابی

این برنامه برای اولین بار با کیفیت بالا در ۶ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تمام آثار خسرو شکیبایی

مدیر بازدید : 245 دوشنبه 28 تير 1395 : 6:13 نظرات ()

با توجه به گستردگی آثار مرحوم خسرو شکیبایی آثار ایشان را به مرور و  تا آنجایی که به دست ما برسد.قرار خواهیم داد.از دوستان خواهشمندیم ما را با نظرات ، پشنهادات و انتقادات یاری کنند.

دانلود تله تئاتر بازرس کل ۱۳۸۱

مدیر بازدید : 321 یکشنبه 27 تير 1395 : 20:57 نظرات ()

له تئاتر «بازرس کل» تولید ۱۳۸۱ نوشته نیکلای گوگول، نویسنده مشهور روسی به کارگردانی محمد رحمانیان در ۷ قسمت در شبکه چهار ساخته شده.

موضوع داستان این تله تئاتر درباره بی اعتنایی ها و سوئاستفاده های مالی مسوولان و فرماندار شهر کوچک و دور افتاده ای واقع در روسیه در نیمه قرن نوزدهم است ؛ در وضعیتی که آنها تماما به دلمشغولی های خود سرگرمند خبر می رسد یک بازرس کل از شهر سن پترزبورگ برای بررسی اوضاع عازم شده است و این خبر مسوولان را سخت به وحشت و تکاپو می اندازد؛ به طوری که به اشتباه مرد نیرنگ باز و خوشگذرانی را که وارد شهر می شود، به جای بازرس می گیرند. مرد عیاش از این فرصت به نفع خود استفاده می کند و تاثیرپذیری مردم شهر از این اشتباه فاحش ماجراهای کمیک و طنزآلودی را به وجود می آورد.

بازیگران: مهدی هاشمی , رضا فیاضی , احمد آقالو , سیما تیرانداز , آرمان امید , بهرام ابراهیمی , بیژن افشار , خسرو احمدی , میرطاهر مظلومی , هدایت هاشمی , هومن برقنورد , هنگامه صالحی , رضا بابک , غلامرضا طباطبائی , مهتاب نصیرپور

این تله تئاتر برای اولین بار با کیفیت بالا در ۷ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر علی شیرخدا ۱۳۶۱

مدیر بازدید : 131 شنبه 26 تير 1395 : 21:17 نظرات ()

تله تئاتر زیبا و به یادماندنی علی شیرخدا کاری از احمد آسوده در سال ۱۳۶۱ است. این برنامه داستان حضرت علی با معاویه و خوارج و در نهایت شهادت ایشان است.

بازیگران: محمد مطیع (معاویه) – جمشید جهانزاده (اشعث) – اصغر فریدی ماسوله – رضا فیاضی – فرشید ابراهیمیان – حسن پورشیرازی – فرزانه نشاط خواه – تانیا جوهری (قطام) – مرتضی یوسف دوست – سهراب سلیمی – کامران فیوضات – قاسم پاکرو – محمدرضا کلاهدوزان – اکبر یادگاری (مالک اشتر) – مهدی مقنی یزدی – علی فتحی – علی اوحدی (عمروعاص)

این تله تئاتر زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا در ۴ قسمت کامل از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر پرده عجایب ۱۳۷۴

مدیر بازدید : 185 جمعه 25 تير 1395 : 21:0 نظرات ()

تئاتر تلویزیونی «پرده عجایب» کوششی در معرفی طنزآوران جهان نمایش به کارگردانی داریوش مودبیان تولید ۱۳۷۴ است.

بازیگران: علی نصیریان, رضا ژیان , رضا فیاضی, رویا تیموریان, فهیمه راستکار ,مهدی فتحی, داریوش مودبیان, محمدحسن معجونی, سید مهرداد ضیایی, مهرداد ضیایی, رامین ناصرنصیر, حسن موذنی

این تله تئاتر زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا در ۸ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر پسران طلایی ۱۳۸۶

مدیر بازدید : 171 پنجشنبه 24 تير 1395 : 6:56 نظرات ()

تئاتر تلویزیونی «پسران طلایی» اثر نویسنده امریکایی نیل سایمون ترجمه آهو خردمند به کارگردانی محمد رحمانیان است که از شبکه چهار پخش شد.
«ویلی کلارک» و «ال لوئیس» دو بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون هستند که پس از سال‌ها بازنشستگی و خانه‌نشینی برای یک کار مشترک دعوت به کار می‌شوند، «ویلی» و «ال» سال‌های سال باهم همبازی بوده‌اند و از چهره‌های درخشان تاریخ کمدی محسوب می‌شوند. آنها در طول زندگی حرفه‌ای‌شان علاوه بر دوستی بسیار نزدیک ، درگیر حسادت و رقابت حرفه‌ای هم بوده‌اند. اکنون پس از گذشت سال‌ها، رقابت های بی‌دلیل و حسادت های کهنه زنده شده و ماجراهای جالبی به وجود می‌آورند و …

بازیگران: مهدی هاشمی, احمد آقالو, افشین هاشمی, خسرو احمدی, هنگامه صالحی, شایسته ایرانی, مهتاب نصیرپور, اصغر همت

این تله تئاتر زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا در ۴ قسمت از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

دانلود تله تئاتر اسکندر مقدونی ۱۳۶۳

مدیر بازدید : 191 چهارشنبه 23 تير 1395 : 21:0 نظرات ()

له تئاتر اسکندر، شاه مغلوب (اسکندر مقدونی) کاری از داوود میرباقری در سال ۱۳۶۳ است. این تله تئاتر با بازی علیرضا مجلل، احمد آقالو، رضا بابک و جمشید لایق ساخته شده و داستان آن درباره لشکرکشی اسکندر مقدونی به شهری است که مردم آن از کشته شدن ترسی ندارند. در آن شهر فرد حکیمی است که به درگاه اسکندر آورده می شود؛ اسکندر از او می پرسد که حکمت این که شما از کشته شدن نمی ترسید چیست و مرد حکیم برای او توضیح می دهد. پس از آن اسکندر از حکیم می پرسد حکمت آن که تمامی سنگ قبرها در قبرستان شما متعلق به بچه های خردسال است، چیست و اسکندر به او توضیح می دهد که آن ها سن مفید افراد را روی قبرشان می نویسند….

این تله تئاتر زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا در ۲ قسمت کامل از سایت پیک دانلود تقدیم شما می شود.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فیلم
 • سریال
 • مذهبی
 • کامپیوتر
 • موسیقی
 • کلیپ
 • عکس
 • آموزش
 • مد و لباس
 • آرایش و زیبایی
 • جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
 • پیامک
 • پروژه
 • بازار
 • آرشیو
  نظرسنجی
  رئیس جمهور بعدی آمریکا کدومه؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 6261
 • کل نظرات : 54
 • افراد آنلاین : 13
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 151
 • آی پی دیروز : 222
 • بازدید امروز : 2,239
 • باردید دیروز : 3,011
 • گوگل امروز : 21
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 22,076
 • بازدید ماه : 67,986
 • بازدید سال : 805,036
 • بازدید کلی : 2,259,864